הכן את חלל העבודה שלך לחורף

  • בית
  • הכן את חלל העבודה שלך לחורף
image

אומנם החורף הישראלי הוא לא בדיוק חורף אירופאי- אצלנו לא תמצאו סופות שלגים מטורפות והוריקן.
יחד עם זאת החורף כבר כאן ולא ניתן להתעלם ממנו.

אז עם בוא הגשם החלטנו לתת לכם כמה טיפים איך להפוך את החלל העבודה שלכם לחמים ונעים בכמה טיפים פשוטים ליישום:
1) אבקת קקאו/ שוקולית – אני לא יודעת מה אתכם אבל שוקו חם תמיד עושה לי נעים בלב. הביאו אתכם למשרד כוס גדולה ומפנקת, כזו שכיף לחבק בין האצבעות, אבקת קקאו או שוקולית והכינו לכם כוס של שוקו חם ומתקתק.

2) מפזר חום – הוסיפו מפזר חום או תנור מתחת לשולחן שלכם או ליד פינת הישיבה. חימום הרגליים יעשה לכם נעים וייתן לכם תחושה ביתית חזקה במיוחד.

3) כריות חימום – כריות החימום נועדו לחימום שרירים דואבים או לחימום איור מסוים. כיום ניתן למצוא את כריות החימום, לשימוש במיקרוגל או כבקבוק למילוי מים חמים, בכל מיני צורות, גדלים וצבעים. בחרו לכם כרית חימום נעימה והביאו אתכם לעבודה. שימוש בכרים לחימום הרגליים, הגב התחתון בעת ישיבה או הכתפיים יעזרו לכם להתחמם בימים הקרים.

4) נעלי בית – הציבו נעלי בית בכניסה לחלל העבודה שלכם או מתחת לשולחן העבודה. נעלי הבית ישמרו על הרגליים שלכם חמות, יאפשרו לכם להוריד את הנעליים הרטובות בכניסה למשרד – לשמירה על הניקיון ובכלל לנוחות. נעליי בית יגרמו לכם להרגיש תחושה ביתית יותר ויחמם את כפות הרגליים שלכם.

5)  שמיכות – מה יותר נעים ומפנק מלעבוד מכוסים בשמיכה אהובה? יחד עם נעלי הבית, מפזר חום וכריות החימום תוכלו לשמור על חדר חם ונעים ללא צורך במיזוג נוסף. הקפידו להשאיר חריץ קטן בחלון לאוורור.

6) תאורה – ביום חורפי ומעונן, למרות התאורה הקיימת, המשרד יכול להראות חשוך מעט. הוסיפו מנורות קטנות או נרות בחדר. כך תוכלו להכניס יותר אור חם פנימה ולהעניק למשרד גם תחושה ביתית וחמימה.

7)  נשנושים חורפיים – לא יודעת מה איתכם אבל החורף גורם לי תמיד לרצות לנשנש ולא ירקות. דאגו לכם לנישנושים בריאיים וחורפיים כמו אגוזים ושקדים. סיר של מרק יגרום לכם לשובע וגם יחמם אתכם על הדרך.. סיידר חם יכול גם לעשות את העבודה.

8) מוזיקה – ידוע שמוזיקה משפיעה על מצב הרוח שלנו. עדכנו את הפלייליסט בחלל העבודה לאחד שיצור אווירה חורפית ושקטה מצד אחד, ומצד שני ילטף ויחמם

Share on Facebook