חדשנות בלתי פוסקת- מתחם BeWork חדרה

  • בית
  • חדשנות בלתי פוסקת- מתחם BeWork חדרה
image

את היתרונות של העבודה בחלל עבודה פתוח לא המציאו ב BE WORK, אולם בהחלט ניתן לומר כי מתחם העבודה היוקרתי בלב חדרה שכלל את השיטה. בניגוד לנהוג לחשוב מתחמי OPEN SPACE  לא נולדו על מנת לחסוך בעלויות הבינוי, כי אם נשענו על תיאוריות חברתיות הגורסות כי עבודה בחלל משותף מסייע להגברת המוטיבציה, מאפשר זמינות של כלים דוגמת תקשורת, התייעצות ופתיחות, מעודד תחרותיות ושאפתנות ומסייע ביצירת אווירה חברתית טובה בארגון.

OPEN SPACE – איך זה עובד?

על מנת שלא ליפול ברשת החסרונות של מתחמי עבודה פתוחים ומשותפים דוגמת הצורך בפרטיות או בשקט נמצאו פתרונות יצירתיים ואפקטיביים דוגמת הקמת מתחמי OPEN SPACE  באמצעות מחיצות בעלות בידוד אקוסטי מעולה, רכישת אזניות ושילוב משרדים סגורים באותו המתחם לשימוש העובדים לצרכי פגישות ו/או שיחות טלפון המצריכות פרטיות.

במתחם BE WORK  החדשני בלב חדרה, עושים ימים כלילות על מנת לתת מענה לציבור בעלי העסקים בעיר ובאזור, באמצעות מתחם עבודה יוקרתי ומרהיב ביופיו, הכולל חבילת שירותים מלאה לנוחות בעל העסק, כמו גם תפירת חבילה אישית של שכירת משרד, חדר ישיבות או עמדת עבודה בחלל פתוח, על בסיס צרכיו בפועל, ובעלויות נוחות ומשתלמות.

מי אמר שאי אפשר לאכול את העוגה ולהותיר אותה שלמה?

בעלי העסקים ב BE WORK  זוכים לאכול את העוגה ולהותיר אותה שלמה, במלוא מובן המילה. מחד גיסא עבודה עצמאית לחלוטין, בעסק הפרטי, לקידום יוזמות ומטרות אישיות ועסקיות, ללא תלות או כפיפות לאיש. בעל העסק אחראי לשעות עבודתו ולאופייה ואינו מוסר דין וחשבון לאיש אודות פעילותו. מאידך גיסא, נהנה  בעל העסק ממתחם ארגוני מסודר בו הוא זוכה לשירותים מלאים בניהם שירותי תקשורת ואינטרנט, שירותי ניקיון, חדרי ישיבות מאובזרים, מיזוג, עיצוב ושירותים נוספים, לצד תרבות ארגונית פורה היוצרת אווירה עסקית ושיתופי פעולה, בזכות השילוב בין בעלי העסקים הרבים מהתחומים השונים, תחת אותה קורת גג.

מתחם BeWork  חדרה – חבילה מותאמת אישית

היזמים המובילים את פעילות BE WORK  בחדרה מבינים כי עולם העסקים הוא עולם דינמי בו הצרכים משתנים מדי יום. עבודה במתחם פתוח עשויה להיות פורה ומפרה ביום אחד ולהיתקל בקשיים של חוסר ריכוז ביום אחר, כמו גם עבודה במשרד סגור אשר עשויה לספק מענה לצורך בפגישות או בניהול שיחות טלפון פרטיות, אולם עשויה גם להביא לתחושת הסתגרות ביום אחר. בשל הסיבות הללו ואחרות, מזמינים ב BE WORK  את בעלי העסקים הרבים הפוקדים את המתחם ליהנות מחבילת שכירות מותאמת אישית על בסיס כיסא חם. למעשה בעלי עסקים אלו אינם מתחייבים לעמדת עבודה קבועה או משרד, ומגיעים ומשתלבים על פי רצונם וצורכיהם במבחר עמדות העבודה בחלל הפתוח הקיימות במתחם.

באופן דומה קיים גם השולחן החם, המתייחס לשיטת עבודה דומה על בסיס הגעה ומקום פנוי באחד מן המשרדים המפוארים והמאובזרים הקיימים ב BE WORK.

חשוב לציין כי שיטת עבודה זו מוזילה באופן משמעותי את דמי השכירות החודשית ומאפשרת גמישות וחדשנות, אולם מטבע הדברים פחות מתאימה לבעלי עסקים המעוניינים להחזיק עמדת עבודה מעוצבת אישית, הכוללת ציוד המיועד להישאר במקום.

שיטה זו מתאימה במיוחד לבעלי העסקים היצירתיים החיים באווירה של שינוי וחדשנות ועיקר כלי עבודתם הם מחשב נישא וכישורים אישיים.

מתחם BE WORK  החדשני והיוקרתי בלב העיר חדרה, אינו רק מתחם השכרת משרדים, כי אם שיטת עבודה המובילה שינוי של תפיסה ומתאימה את עצמה לעולם העסקי והארגוני החדש. באמצעות העבודה העצמאית של בעלי עסקים לצד בעלי עסקים אחרים, נוצרת תקשורת פורייה, קידום, אפשרויות התרחבות ושיתופי פעולה, באופן טבעי, כחלק מהמפגשים במעלית, במסדרון ובפינת הקפה. מדובר במתחם עבודה מעורר השראה, המאפשר אירוח של לקוחות ושותפים במתחם מעורר גאווה בעל אווירת יזמות ועשייה מתמדת.

Share on Facebook