חללי עבודה שיתופיים – האם זה מתאים לעסק שלי?

  • בית
  • חללי עבודה שיתופיים – האם זה מתאים לעסק שלי?
image

בשנים האחרונות קמו לא מעט חברות המציעות חללי עבודה להשכרה. יצאנו לבדוק האם זה באמת משתלם.

נגישות ונוחות

בדרך כלל חללי העבודה ממקומיים במיקום מרכזי הקרוב גם לתחבורה ציבורית ולבית עסק משמעותיים ולמשרדים ממשלתיים.

העבודה כי הנגישות ונוחות החניה בקרבה למוסדות אלה מאפשרת לחסוך בעלויות הנסיעה, בזבוז הזמן בפקקים ותחזוקת רכב. אפשר להגיע עם אופניים (ברוב המקומות תוכלו למצוא חדר איפסון ייעודי לכך), ברגל או עם תחבורה ציבורית.

הגישה הנוחה מאפשרת גם ללקוחות להגיע מכל מיני מקומות בארץ, בקלות אליך – בעל העסק.

מספר החללים שבדקנו נמצאים עם נגישות גבוהה לבתי מסחר, מסעדות ובתי קפה ולמוסדות ממשלתיים שיקלו עליכם בגישה היומיומית הנדרשת.

יצירת קהילה המאפשרת שיתופי פעולה וחדשנות המסייעת לצמיחת העסק

מתחמי העבודה מאגדים בתוכם קהילת נטוורקינג חשובה ורחבה מאוד. תוכלו למצוא בעלי עסקים מקשת רחבה ושונה של תחומים היכולה להעניק שירותים נלווים הנדרשים (כמו ייעוץ עו”ד או העסקת רואה חשבון) לעסק שלך ולהיעזר אחד בשני ואף למצוא בעלי עסקים מתחום זהה לעסק שלך מה שיכול לתרום ליצירתיות ולדיונים פורים לגבי החדשנות בתחום.

העבודה באווירה קהילתית תורמת לפרודוקטיביות העבודה ומגבירה את היצירתיות.

סביבה מרתקת ואנרגטית

בעוד שכ- 80% מקרב האנשים שעובדים מהבית מרגישים בדידות, חללי העבודה המשותפים מספקים סביבה אנרגטית, פעילה הנותנת לשוכר החלל להרגיש שהוא חלק ממשהו גדול יותר.
תורם לתחושת המחויבות לעסק ולעיסוק מתמיד בצמיחה.

רמה גבוהה של שירותים ותשתיות

בחללי העבודה תמצאו אינטרנט במהירות גבוה ביחס לאינטרנט הביתי שלכם, טרקלין כניסה מפואר ומאובזר – מכונות קפה, סודה ובירה, שתיה קלה, שתיה חמה, חטיפים, פירות וירקות. הכל נגיש ונוח, כלול בעלות השכירות ומאפשר לך לקבל כל מה שאתה צריך וגם לפנק את הלקוחות שלך.

תשלום חודשי הכולל בתוכו את כל התשלומים הנלווים

בחללי העבודה המשותפים נהוג לגלם את מחיר התשלומים הנוספים והשירותים הנוספים בתוך עלות שכר ההשכרה החודשי / שעתי. זה חוסך ממך את הכאב ראש בהתעסקות בתשלומם של חשבונות המים, החשמל, הארנונה וכמו כן את עלויות תפעול המשרד – שירותי ניקיון, רכישת חלב וקפה. כך מפנה אותך , בעל העסק, להתעסק במה שבאמת חשוב – הצלחת העסק שלך ומיקסום הרווחים.

גמישות וחיסכון לפי צורכי העסק

בעלי עסקים אשר העסק שלהם דינאמי ומשתנה, אוהבים מאוד להשתמש בחיי העבודה. הדבר מאפשר להם גמישות מבחינת גודל המשרד ועלויות השכירות. אתה יכול לעבוד במשרד קטן יחסית וכאשר אתה נפגש עם משקיעים פוטנציאלים או לקוחות- לארח אותם בחדרי הישיבות המרוהטים ומאובזרים.
חללי העבודה כולם מגיעים מרוהטים ומעוצבים, חוסכים את עלויות רכישת ריהוט משרדי והמתקנים הנלווים וכך חוסך לך זמן וכסף. יש כאן פתרון נהדר לעשות עובדים שמצליחים לשלב פרנסה וחיים אישיים בדרך הנוחה ביותר בכך שהם יכולים להתאים להם את סגנון העבודה המתאים ביותר לתקציב ולסוג העסק.

אתם יכולים לחתום על הסכם קצר או ארוך טווח, לשלם חודשית או שעתית. במקומות רבים ניתן לרכוש חבילות הכל כלול, נוחות וזולות יותר. מבדיקה שנעשתה עלות משרד הכל כלול בחללי העבודה השיתופיים עולה כ-60% מהוצאות השכירות על משרד רגיל, אם לוקחים באמת את כל הפרמטרים בחשבון.

השוואה: השכרת חלל עבודה המשמש ל-3 עובדים לבין משרד בשטח של 30 מ”ר

נושא מחיר למ”ר משרד רגיל מתחם חללי השכרה
דמי שכירות 65 ש”ח 1,950 ש”ח 2,964 ש”ח
דמי ניהול 14 ש”ח 420 ש”ח כלול
ארנונה 22 ש”ח 660 ש”ח כלול
צריכת חשמל 10 ש”ח 300 ש”ח כלול
צריכת מים 180 ש”ח כלול
ביטוח 40 ש”ח כלול
ניקיון 250 ש”ח כלול
חומרי ניקוי וכיבוד קל 100 ש”ח כלול
תקשורת ואינטרנט 200 ש”ח כלול
הוצאת שיפוץ והתאמה מחושב לפי 6,000 ש”ח לשנה 500 ש”ח כלול
סה”כ 4,600 ש”ח 2,964 ש”ח

תדמית מקצועית ורעננה

אם אינכם נפגשים כלל עם לקוחות, משקיעים וקולגות- עבודה מהבית יכולה להתאים לכם, בהנחה שאתם מתמודדים עם ה-לבד. אולם אם אתם נדרשים לקיים פגישות מעת לעת, הרי שמתחם מעוצב, עם חדר ישיבות מצויד היטב, יסייע לכם להעביר מסר שיווקי של מקצועיות ועדכניות. “אין שני לרושם ראשוני”.

בשורה התחתונה חללי העבודה הינם פתרון ריאלי בעיקר ליזמים ואנשי עסקים שמחפשים פינת עבודה גמישה, בלי התחייבות ולפרקי זמן ארוכים. שיטת השכירות בה יש חבילת “הכל כלול” מהווה פתרון וחיסכון כלכלי. נוח יותר, זול יותר, יעיל יותר והכי חשוב – גמיש יותר.

Share on Facebook