לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה – מתחמי העבודה של BeWork

  • בית
  • לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה – מתחמי העבודה של BeWork
image

שוכרי המשרדים ועמדות העבודה במתחם BEWORK  שמרכז העיר חדרה זוכים לתרבות ארגונית והווי משרדי, לצד ניהול עסקים אינדיבידואלים לחלוטין, כעצמאים בשוק תחרותי.

בסוף השבוע שעבר לקחה על עצמה שירן קנינג מנהלת מתחם BEWORK  להפיק לטובת דיירי המתחם לא פחות מאשר ערב גיבוש מהנה, בו נהנו כולם מכיבוד כיד המלך, אווירה טובה ובעיקר זכו להכיר בתנאים חברתיים נינוחים את חבריהם למתחם. בין המשתתפים ניתן היה לראות את עורך הדין אלי עמר, מנהלת החשבונות טל והמעצבת הגרפית הילה, לצד רבים נוספים.

שירן קנינג מ BEWORK  מאמינה כי החברות במתחם העסקים החדשני היא הרבה מעבר לשכירות חודשית, וכי עולם התעסוקה החדש בכלל ושוק העצמאים בכלל מונע ומתפתח תחת עקרונות הנטוורקינג. בעוד שאנשי עסקים בכל הארץ מחפשים אחר קבוצות חשיפה ואף משלמים כסף ומקדישים זמן בכדי לקחת חלק במפגשים הללו ולהשתייך לקבוצות נטוורקינג, ב BEWORK  נוצרה הפלטפורמה המאפשרת את יצירת הקשרים הללו באופן טבעי.

בעבודה המשותפת זה לצד זה, בחדרי הישיבות הנינוחים ובפינת הקפה המפנקת נפגשים מדי יום עורכי דין, אדריכלים, גרפיקאים, מנהלי חשבונות, מקדמי אתרים, מעצבים, כותבי תוכן ובעלי מקצועות חופשיים אחרים רבים.

מפגשים אלו מולידים לא מעט תועלות ושיתופי פעולה לבעלי המקצוע החופשיים, החל מהשראה ורעיונות, המשך בהמלצות חמות וכלה בעבודה בפועל.

כאמור, מלבד המפגשים הטבעיים הנולדים בעת העבודה היום יומית במתחם, רואה שירן חשיבות עליונה ביצירת הוואי ותרבות ארגונית ומקפידה לפנק את הדיירים מעת לעת בארוחות פיצה למתחם, שעת HAPPY HOUR בה בירה קרה ומפנקת עוצרת את שגרת היום ומביאה את החברים להפסקה מרעננת ומהנה ופינוקים נוספים אשר כאמור גולת הכותרת שבהם היא ערב הגיבוש האטרקטיבי שהתקיים במתחם.

עולם התעסוקה החדש הותיר מאחור את המשרדים הפרטיים הסגורים ואף עבודה מן הבית ומבתי קפה אינה מספקת מענה כפי שמספק מתחם העבודה החדיש, היוקרתי והמאובזר BEWORK הכולל את כל שירותי המשרד והעסק במקום אחד, לצד אווירה ארגונית בעלת מסר של אפקטיביות והצלחה ומכלול של שיתופי פעולה פוריים הנוצרים מדי יום.

Share on Facebook