לשכור משרד? לעבוד מהבית? זו השאלה!

  • בית
  • לשכור משרד? לעבוד מהבית? זו השאלה!
image

עבורנו, העצמאיים, עבודה מהבית הינה אחת מהיתרונות הגדולים ביותר בבחירת החופש שלנו.

אולם, הבית, משמש גם כחרב פפיות ולא מתאים לכל אחד- ויכול להוות “תיק” לא קטן בניהול העסק שלכם.

מצד אחד, אנחנו “שולטים” על הזמן שלנו – מחליטים מתי לקום ומתי להתחיל לעבוד, מתי לנוח. אפשר להתהלך כל היום בפיג’מה, לחסוך בעלויות השכירות והבגדים, לעשות הפסקת למנוחה ולמי שלא רוצה להזמין אוכל מבחוץ והוציא על זה כסף – פשוט אפשר לבשל.

מצד שני, הבדידות הזו שאנחנו חווים במשרד הביתי, יכולה להוריד את החשק לעבוד ולעלות את החשק לנוח. יכולת הגמישות בשעות העבודה – גורמת לנו להתמקד במסביב ולא רק בעסק- טיפול ברעשי סביבה, לעיתים של זאטוטים קטנים המסתובבים בין הרגליים, לעשות קניות, לקפל כביסה, לנקות את הבית, לפתוח את המקרר, לסגור את המקרר (וחוזר חלילה), לשוטט בפייסבוק או באינסטגרם והמיטה… או המיטה הנוחה… מזמינה כל כך לשנ”צ ארוך ונעים.

יכולת הריכוז שלנו יורדת משמעותית וכך גם פרודוקטיביות העסק נשחקת לאורך זמן. עולם הבית ועולם העבודה מתערבבים זה בזה.

מסיבה זו פרילאנסרים רבים בוחרים היום באופציה המשלבת בין שני העולמות ומאפשר לנו להישאר פרודוקטיביים, יצירתיים וגמישים.

חללי העבודה השיתופיים – יצירתיות גדולה, חיסכון משמעותי ומעט פיתויים.

אז למה חלל עבודה משותף ולמי זה מתאים?

בסך הכל אי אפשר להכחיש שמדובר בנוסחה מנצחת.

בתשלום חד פעמי או חודשי עבור שכירות המשרד אתם מקבלים את כל העוגה ומשאירים אותה שלמה.

מקבלים שקט

אם רוצים וגם אינטראקציה עם אנשים הנמצאים במצב דומה לשלכם ואפילו באותו התחום- אתם בוחרים מתי לסגור את הדלת במשרד ולעבוד בשקט ומתי לעשות נטוורקינג.

אין התעסקות במסביב

אין צורך לדאוג לשלם את הארנונה או חשבון החשמל והמים, תמיד יש מי שדואג לכם לחלב במקרר וקפה. אתם לא אחראיים על ניקיון המשרד והתחזוקה השוטפת שלו והכי חשוב אתם נותנים לעצמכם סביבה שמעלה את היעילות וגם קמתם, התלבשתם ויצאתם מהבית לעבודה!

אווירה טובה וסביבה מפרה

חללי העבודה  יתאימו בעיקר לאנשים שנהנים מאווירה של יצירה משותפת, שאוהבים וזקוקים למסגרת, שעות עבודה קבועות אך גמישות, ללא הפיתויים הסביבתיים והכי חשוב לאנשים שהנטוורקינג והפרייה שנוצרת שעובדים חלק מקהילה הוא חשוב להם ולעסק שלהם.
להיות בלי ולהרגיש עם!

באופן כללי חללי העבודה השיתופיים משביעים את רצון הלקוחות. בסקר שנערך בשנה שעברה בקרב אנשים שעובדים מהבית, התלונה העיקרית הייתה בדידות. החדשות הטובות הן שהתרופה לבדידות היא זולה לייצור, קלה לתמחור ונגישה מאוד בכל רחבי הארץ.

Share on Facebook