מתחם חללי עבודה להשכרה BeWork

  • בית
  • מתחם חללי עבודה להשכרה BeWork
image

קח את עצמך ברצינות- מתחם BeWork ליזמים ובעלי עסקים מניו יורק היישר לחדרה

לכל מי שחלם על עסק פרטי, אך נרתע מהעלויות הגבוהות והפרוצדורה שבהשכרת משרד, התשובה הגיעה מניו יורק הרחוקה לחדרה בדמות BeWork – מתחם העסקים המפואר והחדשני שמושך יזמים ובעלי עסקים מחדרה והסביבה למרחב ארגוני מרהיב המספק מיתוג, נוחות, ואת כל הכלים הנדרשים לבעל העסק תחת קורת גג אחת.

השיטה שפותחה בניו יורק בשנת 2013 שינתה את פני עולם העסקים כפי שהיה בעבר, דחקה את המשרדים הפרטיים שהפכו ללא רלוונטיים ויצרה מרחב עצום של יצירה, הנעה ונטוורקינג עסקי במחיר משתלם ובתנאים מעולים.

מתחם BeWork מספק את כל הצרכים לאנשי עסקים, יזמים ועצמאים, תחת קורת גג אחת. שעות העבודה נקבעות על ידי השוכרים המגיעים למתחם הפתוח 24/7.

מדוע לעבוד בשיטת BeWork ולא במשרד רגיל?

התשובה היא פשוטה: חדשנות לצד כדאיות כלכלית!

השכרתו של משרד מצריכה השקעה ראשונית לא מעטה והשקעה בהתנהלות השוטפת. מעבר לעלות השכירות נדרש בעל העסק לרהט ולאבזר את החלל: שולחנות עבודה, כסאות משרדיים, פינת המתנה, מתקן מים, מדפים ויחידות אחסון ועוד.

בהתנהלות השוטפת יידרש לתשלומים לחברות התקשורת בעבור קווי טלפון ואינטרנט, תשלומים דוגמת חשמל, ארנונה ומים, מיסי הרשויות, רכישה קבועה של ציוד משרדי, אחזקת שירותי ניקיון וכדומה.

כאשר מדובר באדם בודד או שותפות קטנה, פורמט עסקי BeWork הראה כי נוח וכלכלי הרבה יותר לשכור עמדת עבודה או משרד במתחם מסודר המספק את כל הללו בתשלום קבוע אחד ומותיר את היזם ו/או בעל העסק פנוי להצמיח ולקדם את הפעילות העסקית שלו.

מדוע לא לעבוד מהבית?

עבודה מהבית היא לרוב תחילתה של הדרך בעבור עובדים עצמאיים ויזמים מתחומים רבים. יחד עם זאת אווירת העבודה והסביבה הביתית פוגמת ביכולת להתפתח. בין אם מדובר בהסחת הדעת הקיימת בסביבה הביתית ובין אם באפשרות המיצוב ומיתוג מול לקוחות פוטנציאלים. כמו כן מרבית העסקים העצמאיים כיום מדווחים כי הבדידות וחוסר התקשורת עם אנשים עובדים אחרים היא הגורם העיקרי לחוסר אפקטיביות.

מהו נטוורקינג וכיצד הוא מתבטא בעבודה במתחם?

נטוורקינג הוא יצירה של רשת חברתית עסקית, במסגרתה בעלי עסקים מתחומים שונים נעזרים זה בזה וממליצים זה על זה, ומספקים מרחב חדש של הזדמנויות לעבודה ושיתופי פעולה. במתחם BeWork  חברים יזמים ובעלי עסקים מתחומים שונים נהנים ממרחב עסקי משותף ובאופן טבעי יוצרים שיחות, חברויות ושיתופי פעולה פוריים. כמו כן במקום פועלות קבוצות נטוורקינג שונות המתאימות לקהלי יעד ספציפיים או פתוחות לכל בעלי העסקים בתחומים שונים.

אילו אפשרויות חללי עבודה להשכרה קיימות במתחם?

המתחם מציע שלל אפשרויות בהתאמה לכל כיס וצורך. יכולת הגמישות בבחירת משרד המותאם בדיוק לפי הצורך של העסק ובשכירות גמישה מאפשרת ניהול תקציב תזרים העסק בצורה אפקטיבית יותר.

המתחם נמצא בלב העיר חדרה, בסמיכות לתחנה המרכזית, באופן המאפשר נגישות ונוחות הגעה לצד סביבה עשירה המלאה מסעדות, בתי קפה ומרחב עירוני פעיל.

עבודה עצמאית, חשיבה יצירתית, סביבת עבודה מושלמת- בשביל זה הבאנו לחדרה את BeWork!

Share on Facebook